O mnie

Pomagam właścicielom posesji, tarasów i balkonów pokonać ich strach przed wyzwaniem, jakim jest zaaranżowanie przestrzeni i zbudowanie ogrodu. Zakochana w pięknych widokach i dobrym stylu, pokazuję jak wiele  ciekawych rozwiązań mamy do wyboru.  Dlaczego? Uwielbiam  ogrody i kocham sztukę, dlatego wymyśliłam, że to świetny pomysł aby się tym zajmować i dzielić z ludźmi.

Dorastając w rodzinie producentów wyrobów ceramicznych, konserwatorów zabytków, artystów  i rzemieślników otrzymałam dobry start.  Po ukończeniu studiów na kierunku Ogrodnictwo i Architektura Krajobrazu  pracowałam przez wiele lat prowadząc własną firmę ogrodniczą i od roku 2003 zbudowałam wiele ogrodów prywatnych małych i dużych, kilka parków oraz innych terenów przestrzeni publicznej

Moje doświadczenia z ogrodami doprowadziły mnie do bardziej wyszukanych form sztuki projektowania ogrodów. Jeżdżę  na wystawy ogrodnicze w różnych krajach i koncentruję się na tym wszystkim co zachwyca i dlaczego.  

Każdy następny ogród jest dla mnie wyzwaniem, z którego czerpię wielką radość. Fascynują mnie piękne rośliny, meble ogrodowe, kolory, materiały i możliwość skomponowania wszystkiego  jest dla mnie największym dreszczykiem emocji.

Naprawdę mam nadzieję, że również polubisz ogrodową sztukę i moje oryginalne projekty.

mgr inż. Olga Dobrowolska

omnie