Co zyskasz?

Przygotowanie dobrego projektu wymaga wielu godzin pracy popartej wiedzą i doświadczeniem. Zlecając go specjaliście, zyskujesz pewność, że w przyszłości będziesz mógł cieszyć się ogrodem, który jest nie tylko piękny, ale również funkcjonalny.

 

Przed przystąpieniem do pracy architekt krajobrazu weźmie pod uwagę szereg czynników, m.in.: ukształtowanie terenu, powierzchnię działki, warunki klimatyczne, wygląd domu i najbliższego otoczenia, a także indywidualne potrzeby domowników, w tym również ich plany na przyszłość. Jeśli klient zamierza dokonać zmiany w przeciągu najbliższych lat, architekt uwzględni je w projekcie.

Profesjonalny projekt ogrodu chroni przed ryzykiem, że z upływem lat wyjdą na wierzch różne niedociągnięcia i błędy. To gwarancja, że rośliny są dobrze dobrane – pasują do otoczenia, mają odpowiednie warunki do wzrostu, a ich utrzymanie nie sprawia problemów. Architekt odpowiedzialny za projekt zadba również o dobór odpowiednich materiałów, właściwe rozwiązanie kwestii technicznych i mądre zagospodarowanie terenu. Trudno więc oczekiwać, że ktokolwiek wykona całą tę pracę za bezcen, a w dodatku zrobi to porządnie.

  email:  ogrody@poskieogrody.com