Rysunek ogrodu.

Do tej pory projektowałam ogrody w tradycyjny sposób. Po otrzymaniu zgłoszenia, wizycie w Państwa ogrodzie i wielu rozmowach  powstawał kompletny projekt,  za który trzeba było zapłacić pełną sumę.

W tym roku,  aby ułatwić i zmniejszyć  koszty projektu,  dodaję nowe rozwiązanie dla osób zainteresowanych tylko rysunkiem planowanych roślin. Podaj mi wymiary, załącz kilka zdjęć, a następnie wypełnij 3 stronicowy formularz zapotrzebowania i celów a ja wyślę Ci projekt.

W stworzenie projektu wkładacie Państwo też swoją pracę, zaoszczędzacie koszt mojej wizyty dlatego płacicie tylko za rysunek.

Odkryłam, że spora liczba moich klientów jest głównie zainteresowana tylko konkretnym planem roślin, co gdzie posadzić. Nie musicie Państwo płacić za pełny projekt. Za sam rysunek płacisz tylko 95pln za godzinę.

Na podstawie przysłanych informacji  wymiarowych i zakresu pracy, podam szacunkowy koszt rysunku. Aby pomóc Państwu wyobrazić sobie jaki to byłby koszt, dla przykładu podaję, że do zaprojektowania frontu domu, lub rabaty kwiatowej potrzebuję 3 godziny, każdą stronę domu 5-6 godzin a całe podwórko 8-12 godzin.

Projekt, który Państwu wyślę,  będzie narysowany na kratce o wymiarach  1m2 x 1m2, co ułatwi odczytanie do. Wystarczy tylko policzyć kratki,  aby wiedzieć w którym miejscu posadzić roślinę.

Lista roślin zawiera nazwę łacińską i polską, dzięki czemu nie pomylicie się Państwo przy zakupie roślin na własną rękę.

Dostępne są również dodatkowe opcje:

instrukcja,  gdzie zakupić rośliny. Jeśli nie macie Państwo czasu na poszukiwania roślin, zbierzemy  je, zawieziemy na miejsce lub będą czekały na odbiór w naszym centrum ogrodniczym w Kacicach k/ Pułtuska.

-instrukcja dla klienta jak pielęgnować wszystkie rośliny z projektu 100pln

-nadzór przy sadzeniu roślin na miejscu  100pln/godz. plus dojazd w zależności od odległości od Pułtuska, do 20km dojazd gratis.

Jeśli jesteś zainteresowany moją ofertą zadzwoń!

tel. com: +48 604 777 676

  email:  ogrody@poskieogrody.com